Herbata leśniowska - oczyszczająca

Herbata leśniowska - oczyszczająca

13.00 zł 100 g
Ilość:

Herbata oczyszczająca jest produktem przeznaczonym do neutralizacji i usuwania toksycznych substancji z naszego organizmu. Stanowi ona jeden z głównych elementów tzw. diet oczyszczających, których głównym zadaniem jest przywrócenie organizmu do prawidłowego funkcjonowania. Herbata oczyszczająca wspiera głównie sferę żołądka, jelit i nerek oraz wpływa na lepszą przyswajalność składników pokarmowych przez organizm, ułatwiając i usprawniając procesy wypróżniania.

Herbata Oczyszczająca Leśniowska to zestaw starannie przygotowanych i rozdrobnionych ziół, oparty na wieloletnich obserwacjach i doświadczeniu. Poza owocem aronii, kłącza perzu, pokrzywy, mięty i kukurydzy, Leśniowska Herbata Oczyszczająca została wzbogacona o składnik specjalny – Ziele Ducha Świętego (arcydzięgiel litwor), którego wspaniałe właściwości odżywcze, uspokajające i rozkurczające wzmacniają efektywność jej działania.

Herbata oczyszczająca – sposób przygotowania:
Zaparz jedną łyżeczkę zakupionej Herbaty Oczyszczającej Leśniowskiej we wrzącej wodzie. Pozostaw kubek pod przykryciem na ok. 5 minut, po czym przecedź uzyskany napar. Delektuj się smakiem i zadbaj o własną dietę oczyszczającą, pijąc napar 3 razy dziennie, przed posiłkami.

Do kogo skierowana herbata oczyszczająca?

  • rekomendowana dla osób mających problemy żołądkowe, jelitowe, nerkowe,
  • herbata oczyszczająca stosowana przy problemach z wypróżnianiem,
  • w przypadku problemów, związanych z niewłaściwym przyswajaniem składników odżywczych

    Skład: rozdrobnione zioła: owoc aronii, kłącze perzu, liść pokrzywy, ziele mięty, znamię kukurydzy oraz korzeń arcydzięgla.

    Masa netto: 100g

    Producent: Eldex-Medical, ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry

Produkty polecane