Herbata leśniowska - uspokajająca

Herbata leśniowska - uspokajająca

13.00 zł 100 g
Ilość:

Herbata na uspokojenie staje się ukojeniem dla wszystkich, którzy choć raz stanęli w sytuacji stresowej, w której nadmierny poziom zdenerwowania wymknął nam się spod kontroli. W takich momentach, większość społeczeństwa sięga po tabletki na uspokojenie, bądź oszukuje własny umysł alkoholowymi trunkami. I choć zdajemy sobie sprawę, że obie powyższe propozycje nie są wskazane dla naszego zdrowia, to w świadomy i nieodpowiedzialny sposób zatruwamy nasz organizm, zapominając o herbacie na uspokojenie dającej zbawienne rezultaty.

W czym jeszcze herbata na uspokojenie upatruje swą wyjątkowość i dlaczego wśród dziesiątek różnorodnych herbat uspokajających to właśnie Leśniowska Herbata Uspokajająca będzie najlepszym wyborem? Oferowana przez nas ziołowo-owocowa herbata uspokajająca prócz owocu róży, nagietka, mięty, serdecznika i lawendy, posiada składnik specjalny – arcydzięgiel litworu, znany również jako Ziele Ducha Świętego. To właśnie jego obecność wpływa na zwiększoną intensywność właściwości uspokajających herbaty, wzbogacając ją dodatkowo w cechy rozgrzewające, rozkurczające i wspomagające trawienie.

W czym pomoże Ci nasza herbata na uspokojenie?

  • łagodzi napięcia organizmu wynikające z nadmiernego stresu i zdenerwowania daną sytuacją/położeniem,
  • jest źródłem naturalnych witamin i flawonoidów roślinnych, wzbogacających każdy spożywany posiłek,
  • herbata uspokajająca jest dużo zdrowszym rozwiązaniem dla naszego organizmu od tabletek na uspokojenie 

Skład: rozdrobnione zioła: owoc róży, kwiat nagietka, szyszka chmielu, liść mięty, ziele serdecznika, kwiat lawendy oraz korzeń arcydzięgla.

Masa netto: 100g

Producent: Eldex-Medical, ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry

Produkty polecane