Balsam leśniowski - na odchudzanie

Balsam leśniowski - na odchudzanie

32.00 zł 250 ml
Ilość:

Balsam Leśniowski na odchudzanie. Suplement diety.

Skład:

Ekstrakt naturalny wodny z siemienia lnianego, korzenia mniszka lekarskiego, owocni fasoli, korzenia lubczyka, ziela skrzypu polnego, ziela krwawnika, kwiatu hibiskusa, korzenia arcydzięgla; woda; dodatki: fruktoza, czarna porzeczka, jabłko; składnik zagęszczający: skrobia naturalna oczyszczona; składnik stabilizujący: naturalny kwasek cytrynowy; składnik konserwujący – sorbinian potasu.

Zastosowanie:

Balsam posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przeminę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Preparat może także wspomagać walkę z nadwagą u osób mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia. Szczególnie przydatny w sytuacjach, gdy problemy pokarmowe występują z przemęczenia fizycznego lub stresującej pracy umysłowej. Zaleca się spożywać go także w sytuacjach nerwicowych i długotrwałych zmartwień lub silnych przeżyć psychicznych, dla poprawy trawienia i lepszego samopoczucia.

Sposób użycia:

5 ml balsamu (łyżeczka od herbaty) spożyć ok. 20 min przed każdym posiłkiem: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać 15 ml balsamu w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad  lub zmętnienie są charakterystyczne dla tego typu preparatu i nie świadczą o zmianie jego jakości.  

PRODUKT PRZYJAZNY DLA OSÓB Z CUKRZYCĄ TYPU I i II. SKŁADNIKI AKTYWNE PREPARATU SĄ NATURALNE I NIE POSIADAJĄ DZIAŁAŃ UBOCZNYCH.

Najważniejsze, zbadane składniki prozdrowotne

Zawartość w dawce dziennej (15 ml balsamu)

Surowce intensyfikujące przemianę materii - 1,92 g
Zawartość surowców diueretycznych - 1,04 g
Zawartość surowców śluzowych - 0,64 g
Zawartość pozostałych surowców - 0,40 g
Zawartość polifenoli - 50,10 mg
Aktywność antyoksydacyjna - 63,20 mg

Przeciwskazania:

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.

Produkt wyprodukowano w UE, w standardzie GMP i HACCP przez Eldex-Medical, ul.Laskowska 82, 62-051 Wiry

Zawartość opakowania: 250ml