Balsam leśniowski - na serce

Balsam leśniowski - na serce

32.00 zł 250 ml
Ilość:

Balsam Leśniowski na wzmocnienie serca. Suplement diety.

Skład:

Naturalny wodny ekstrakt z kwiatu hibiskusa, owocu głogu, owocu aronii, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy, korzenia arcydzięgla; woda; dodatki: fruktoza, jabłko; składnik zagęszczający: skrobia naturalna oczyszczona; składnik stabilizujący – naturalny kwasek cytrynowy, składnik konserwujący – sorbinian potasu.

Zastosowanie:

Tajemnica zdrowego serca, zawarta jest w recepturze tego unikalnego balsamu. Ta receptura, to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochrony serca i najważniejszych elementów układu krążenia. Skład i proporcja są tak dobrane, aby być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne.

Sposób użycia:

5 ml balsamu (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml balsamu w ciągu dnia. Osad pojawiający się na dnie opakowania złożony z naturalnej tkanki owocowej i ziołowej jest właściwy dla wyglądu preparatu i formy do spożycia. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć. Preparat nie może stanowić zamiennika diety zrównoważonej.

PRODUKT PRZYJAZNY DLA OSÓB Z CUKRZYCĄ TYPU I i II. SKŁADNIKI AKTYWNE PREPARATU SĄ NATURALNE I NIE POSIADAJĄ DZIAŁAŃ UBOCZNYCH.

Przeciwskazania:

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.

Produkt wyprodukowano w UE, w standardzie GMP i HACCP przez Eldex-Medical, ul.Laskowska 82, 62-051 Wiry

Zawartość opakowania: 250ml

 

Produkty polecane