Balsam leśniowski - na wątrobę

Balsam leśniowski - na wątrobę

32.00 zł 250 ml
Ilość:

Balsam Leśniowski na wzmocnienie wątroby. Suplement diety.

Skład:

Ekstrakt naturalny wodny z ziela karczocha, ziela pokrzywy, liścia melisy, liścia mięty, owocu jałowca, szyszki chmielu, owocu kopru zwyczajnego, fruktozy, czarnej porzeczki, jabłka, korzenia arcydzięgla; składnik zagęszczający: skrobia naturalna oczyszczona; składnik konserwujący – sorbinian potasu.

Zastosowanie:

Balsam posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę wątroby, może działać żółciopędnie. Pomada usuwać toksyczne substancje z wiązane np. z nadużywaniem leków lub alkoholu. Poprawia proces rozkładu pożywienia łagodnie intensyfikując wydzielanie gruczołowe do przewodu pokarmowego. Produkt posiada niski poziom glikemiczny. Składniki  aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych. 

Sposób użycia:

5 ml balsamu (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml balsamu w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad  lub zmętnienie są charakterystyczne dla tego typu preparatu i nie świadczą o zmianie jego jakości.  

PRODUKT PRZYJAZNY DLA OSÓB Z CUKRZYCĄ TYPU I i II. SKŁADNIKI AKTYWNE PREPARATU SĄ NATURALNE I NIE POSIADAJĄ DZIAŁAŃ UBOCZNYCH.

Przeciwskazania:

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.

Produkt wyprodukowano w UE, w standardzie GMP i HACCP przez Eldex-Medical, ul.Laskowska 82, 62-051 Wiry

Zawartość opakowania: 250ml

Produkty polecane